3. července 2017

Plná dojmů

Za poslední cca tři týdny se toho událo až moc. Potkala jsem spoustu různých lidí, zažila všelijaké netypické situace, navštívila poměrně dost míst a k tomu všemu se psychicky připravovala na přesídlení do Prahy. Bylo toho hodně, fungovala jsem pod velkým tlakem a skoro se nezastavila. Neměla jsem čas ani chuť se o něčem zmínit na blogu. Vlastně jsem vám moc nepsala ani na Facebook. Konečně jsem v dobrém rozpoložení a můžu se pustit do článku!
Článek se spolu s blogem přestěhoval.

Najdete ho zde: ODKAZ

Omlouvám se za komplikace.

15 komentářů:

 1. Tolik zážitků :) máš celkem akční život :D a obdivuju tě za tu práci, nemohla bych být učitelka, musí to být hrozně psychicky náročné povolání. Já se teď chystám do autoškoly, tak věřím, že to bude taky zážitek :D

  http://ladylenna.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jojo, mám akční život... Nemám ráda flákání se a nic nedělání, přijde mi to jako totální mrhání časem. :) Tak ať se ti v autoškole daří. ;)

   Vymazat
 2. Nezdá se to, ale naskládalo se toho dost :)

  OdpovědětVymazat
 3. Smekám hned za tři věci: učení, moderování a hraní. Z většiny z nich bych se složila, poslední jmenovaná pak nepřipadá v úvahu, protože na nic nehraju. Tak jako tak přeju krásné prázdniny a ať se ti líbí jak v nové práci, tak v novém městě. Stěhování do Prahy mě taky s velkou pravděpodobností čeká, i když za víc než rok. A vůbec se mi tam nechce, Brno miluju.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já se ráda předvedu!
   Děkuji za přání. Tak zajdeme na kafe. ;) :D

   Vymazat
 4. Jaktože se min. další 3 roky na sweetsen nepodíváš? To budeš mít v Praze tak nabitý program, že nestihneš dojet alespoň na jeden den do FM? :-O

  OdpovědětVymazat
 5. Odpovědi
  1. Neumim, uz to vidim, pises na zahajeni. A to jsem si fakt cetl nekolikrat, protoze jsem tomu nemohl uverit. 😁

   Vymazat
 6. Pocit,kdy něco dlouho chceš,a pak nevis,zda teda jo nebo ne,když to přijde - ten znám :) článek je tak nabitý energií, že mi na chvilku přestalo být zle :) a moc gratuluji k prvňáčkům :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. :)
   No teeeda, můj článek má tak dobré účinky. :)

   Vymazat
 7. Jé, tu práci ti trošku závidím. :) Já jsem vždycky chtěla pracovat ne ve škole, ale ve školce. jenže jednak nemám ani střední pedagogickou, mám uplně jiný obor a jednak jsem se přesvědčila, že práci s dětmi bych asi ani nezvládala. Ono se to zdá strašně super a jednoduché, ale je to dřina. Tak přeju hodně štěstí v nové práci. :)

  blog Days of Daysy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Čekám, že to bude náročné. Já se ale naopak stále víc přesvědčuju, že práce s dětmi je pro mne ta pravá. :)
   Děkuji. :)

   Vymazat
 8. Gratuluju k nové práci :) Já v té své nové jsem také teprve chviličku, ale už ted jsem tam více spokojená než ve staré :) Moc se těším na tvé zážitky z práce, protože nějak tuším, že se u toho pobavím :)

  Přeji, at se ti v Praze líbí :) Je to tu fajn :)

  Cácorka z Prahy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Aaano, nová práce bude určitě velká inspirace pro články. :) :D
   Děkuji ti za přání. :)

   Vymazat
 9. Ty Jo, tolik zážitků :) hezký článek

  OdpovědětVymazat

Vítám všechny komentáře. :) Chtěla bych poprosit autory z anonymních účtů, aby alespoň na konec komentáře napsali svou přezdívku, ať vím, s kým mám čest. Děkuji za pochopení.