7. dubna 2018

Poštovnézdarma.cz: Silikonová forma - emotikony

Opět jsem si nechala poslat z Poštovnézdarma.cz jeden užitečný balíček: je jím silikonová forma ve tvaru emotikonů. Podívejme se na ni z blízka. Vyplatí se ji kupovat?Silikonová forma - emotikony 

Odkaz: https://postovnezdarma.cz/silikonova-forma-emotikony
Cena: 115 kč
Barva: žlutá nebo modrá
Rozměry: 16 x 12 x 1,2

Popis (od Poštovné zdarma): Silikonová forma na mýdlo či na led v podobě emotikon.Dnešní článek bude hlavně poučením, proč si dobře číst, co se k produktu píše. 


Při objednávání jsem byla velice nepozorná. Uviděla jsem smajlíky a řekla jsem si: Jo, ty musím mít! 
Ani jsem nepostřehla, že jsem zadala špatnou adresu dodání. Totiž, ne tak úplně špatnou - vybrala jsem adresu svého trvalého bydliště. Balíček se tedy ke mně dostal, ale s drobným zpožděním. Vlastně jsem se musela dostat já k němu. Čekal na mně na mém bývalém psacím stole. 

Když jsem ho uviděla, nedokázala jsem skrýt překvapení: Cože, ono je to tak malé? Představovala jsem si velkou formu, ve které budu péct smajlikovské muffiny. 

Poučení: Čtěte informace o rozměrech. 

Zklamání jsem brzy hodila za hlavu. Sotva jsem dorazila do Prahy, udělala jsem si trochu těsta, abych udělala jakési pididobrůdky. Jo, pekla jsem v tom! 

Poučení: Čtěte informace o možném využití formy. 

Holt není forma jako forma. V některých se peče, v některých se dělá led a mýdlo. A nebo je to jedno 


Moji milí. O tom, že se nejedná o formu na pečení, jsem se dozvěděla až při tvorbě tohoto článku. Fakt. Pečení šlo úplně v pohodě. Formě se nic nestalo a malí smajlíčci se z ní vytahovali jedna báseň. Jediným problémem je ta velikost - kdybych chtěla napéct pro návštěvu, naplňovala bych formu pořád dokola až do zblbnutí. Příště si lépe pročtu informace o produktu. Fakt. 

Tentokrát jsem dopadala docela dobře, ale příště by mi to vyjít nemuselo. 
Inspirujte se, poučte se a ČTĚTE.


Taky vás něco z eshopu překvapilo? 

1 komentář:

Vítám všechny komentáře. :) Chtěla bych poprosit autory z anonymních účtů, aby alespoň na konec komentáře napsali svou přezdívku, ať vím, s kým mám čest. Děkuji za pochopení.