21. ledna 2018

Poštovné zdarma: Rukavice

Po trochu delší době, než jsem čekala, mi konečně přišel z postovnezdarma.cz užitečný balíček: rukavice. Pro někoho, jako jsem já, jsou rukavice důležitá výbava, i když je třeba pět stupňů nad nulou - prsty se mi hodně špatně prokrvují. Pojďme se na moje nové rukavice podívat zblízka.


Dámské rukavice zimní -vločky 

Cena: 155 Kč 

Na výběr jsou tři barevná provedení: šedé, červené, černé. 
Vybrala jsem si šedé. Vidíte to šedé zakončení na palcích, ukazovácích a prostřednících? Není to jen tak nějaká ozdoba, konečky těchto prstů jsou uzpůsobeny tak, aby se jimi dal ovládat dotykový telefon. Nepatřím mezi chronické ťukače, upřímně nechápu, proč tolik lidí pořád kouká do telefonu, občas ale potřebuju rychle odepsat na důležitou sms, zvednout hovor nebo si třeba najít nejlepší spojení MHD. Sundávat kvůli tomu v zimě mě otravovalo. Jak už jsem psala výše, jsem na zimu extrémně náchylná a i těch pár vteřin na vzduchu mi dokáže udělat z prstů rampouchy.

Jakmile jsem rukavice vybalila, okamžitě jsem zkoušela, jestli opravdu fungují. A ano, fungují! Telefon se v nich dá ovládat úplně pohodlně! Jsem ráda. Dosud jsem takové rukavice nevlastnila. 
Kromě úžasné funkčnosti se také nemůžu nabažit jejich úžasným vzhledem. Po jednobarevných černých nebo šedých rukavicích je to příjemná změna. Trošku mě děsí ta bílá, asi budu muset rukavice často prát, abych si nedělala ostudu, ale to se snad nějak překousne. :) Na nošení jsou moc příjemné.

Určitě je všem vřele doporučuji.Tyto rukavice jsou už moje pátá věc z postovnezdarma.cz. Zatím jsem byla vždy spokojena. Jsem zvědavá, čím mě potěší příště. :) 2 komentáře:

Vítám všechny komentáře. :) Chtěla bych poprosit autory z anonymních účtů, aby alespoň na konec komentáře napsali svou přezdívku, ať vím, s kým mám čest. Děkuji za pochopení.