2. září 2017

Zaměstnaná

Říkejte mi paní učitelko! Nebo možná ne, ať se na blogu necítím jako v práci. Prázdniny jsou fuč, i když mi koncem června, na poslední směně v kině připadaly dlouhé. Z neznámých důvodů mě přepadá divný pocit, že jsem během nich téměř nic nestihla. Ve skutečnosti to byly snad nejvýživnější prázdniny za celou mou historii! Pojďme si je shrnout. Popovídáme si i o nástupu do práce.

Děkuji za spoustu komentářů! 
Tento blog už je bohužel uzavřen. 


Článek můžete číst a komentovat na novém blogu: www.kajinblog.czKam dál:Četli jste všechny nejnovější články?


23 komentářů:

 1. Já jsem zrovna ve FM a teda na mě to tady už moc nepůsobí,skoro vůbec se tu neobjevuju,už se cítím jako Brňák. Jinak, držím ti palce v práci :)!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hmmm, sice nemůžu s jistotou říct, že na mě takto bude Frýdek působit pořád, ale s Prahou se rozhodně neztotožním. :D

   Vymazat
 2. Držím palce v práci. Práce s dětmi je krásná ale náročná - znám to :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. :) No jo, ale která práce náročná není?

   Vymazat
 3. Čusík,
  tak já toho oproti tobě stihla podstatně méně. své poslední prázdniny jsem převážně trávila na internetu hledáním práce tak abych měla jistotu nástupu nejpozději od září. Nakonec jsem nastoupila, jak už víš, 1.8. Mezi hledáním práce jsem výletovala s psicí. Javorový, Prašivá, Frýdek, Havířov, Bruntál (Oborná), na to, že Mína nikdy do té doby nejela jiným prostředkem než autem, jsme vyzkoušely a ujely hodně :), jsem na ní pyšná. Ejmy se poznala s fešákem Fíkem a objevila spolu se mnou užasnou tvář stezky kolem Ostravice, vlastně až k nám do Skalice. Během školení v Praze jsem se naučila perfektně cestovat metrem a zvládnout i svůj strach - závratě - z místních eskalátorů. Navštívila jsem též jednu kamarádku, která mě se svým integrálem obsloužila skvělým čajem a byl tak moc výborný, že jsem opakovaně obdivovala jejich sociální zařízení v novém bytě. :D :D mé prázdniny sice nebyly tak výživné jako tvé, ale byly ! :D a to je hlavní ... PS.: z práce taky chodím jako zombie, unavená s kruhy většími než jsou mé oči / obličej :D :D :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Snad už se Ejmynka ze šoku z Fíka vzpamatovala. :D
   Za návštěvu ještě jednou děkujeme, jsi kdykoliv pozvána znovu. :-*

   Vymazat
 4. Já standardně proflákám všechny prázdniny. A i když objezdím fesťáky, chatu, nějaké výlety, tak mám pocit, že jsem toho volna využila málo. A když jsem furt někde, tak zase myslím na to, že bych chtěla tejden, kdy se nehnu z gauče a budu jen číst a koukat na seriály :D Pořád nepsokojená. A kolik návštěv se u nás doma vystřídalo, budu ráda, když pár dní nikoho neuvidím a nikdo nepřekročí můj práh. Ale ještě mám 14 dní, kdy stihnu minimálně jeden výlet a snad i něco kreativního. Pak už bude jen kreativní bakalářka a snaha se nezbláznit :)

  Mafaldin blog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proflákat prázdniny, to neznám.
   Dřív jsem si na ně chystala přesný režim, flákací pocit jsem nesnášela... :D

   Vymazat
 5. Téda, měla jsi opravdu nabitý program :).
  Já si taky říkám, že jsem nic nestihla, ale doufám, že opak je pravdou :D.
  V blízké době napíšu o prázdninách článek.
  Přeji Ti, ať do nové práce zítra vykročíš pravou nohou. Ať tě děti nezlobí a práce se ti líbí a naplňuje tě :). Pak prosím napiš, jaké to tam je ;).
  Budeš mít i svou vlastní třídu?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě o nové práci napíšu. :) Práce je nekonečný zdroj inspirace pro články. :)
   Svoji třídu bohužel mít nebudu. :(

   Vymazat
 6. Já měla letos taky hodně nabité prázdniny, skoro pořád jsem někde byla, něco dělala :) všechny tvoje články jsem během prázdnin četla a nejvíc se mi líbil tvůj výlet do Tater :) v práci přeji hodně štěstí, mě teď čekají první týdny vysokoškolského života, tak jsem na to vše zvědavá, ale zároveň se trochu bojím :D

  Lady Lenna

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, poctivá čtenářko. :)
   Ať se ti daří ve škole. :)

   Vymazat
 7. Chvilku tady nejsem a vy mi napíšete tolik komentářů! Jste úžasní. :)

  OdpovědětVymazat
 8. Moje prázdniny po skončení školy byly taky nejvýživnější, to je zajímavé. Asi si ty poslední člověk chce ještě pořádně užít, dokud může. :D Máš krásnou práci, i když bude určitě náročná. Doufám ale, že se občas se zážitky z práce podělíš, mě by to dost zajímalo. :)

  blog Days of Daysy

  OdpovědětVymazat
 9. Kdyby mi bylo devět, doufal bych, že mě přidělí do tvé třídy!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jééé, to je hezké. :) :D
   Ostatně říkali mi to i moji svěřenci na školách v přírodě.

   Vymazat
 10. V Praze určitě nikdy nebudu bydlet, má pár pěkných klidných míst, alě většina je opak.
  Já moc ráda navštěvuji různé historické slavnosti po čr.

  OdpovědětVymazat
 11. Kájo, hodně sil v nové práci :) Mně se paradoxně teď trochu uvolní. Moje 2 děti se vrací po prázdninách zpátky do školky, takže jsem celé 2 měsíce měli cesty/starání se a do toho klasiku práci :) Takže se těším na občasná kafíčka a obědy venku. Krásné dny, Iva

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. :)
   No jo. Na konci školního roku slaví učitelé, na konci prázdnin rodiče... :D

   Vymazat
 12. Týjo, proti tobě jsem měla nejnudnější možné prázdniny. :D Práce, práce, žádné cestování... a pak 14 dní na Letní škole generativní gramatiky, to bylo skvělé. A teda taky jsem si domů přitáhla pěkných pár knížek, člověk se musí umět odměnit. :D Bezkonkurenčně nejlepší z nich byla Sedmá funkce jazyka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Generativní gramatika zní fakt děsivě... :D

   Vymazat

Vítám všechny komentáře. :) Chtěla bych poprosit autory z anonymních účtů, aby alespoň na konec komentáře napsali svou přezdívku, ať vím, s kým mám čest. Děkuji za pochopení.