29. srpna 2017

Jak to bylo dál? (Cesta k Pražáctví)

V červenci jsem vám vyprávěla, jak jsem poznala svého muže. Co ale bylo dál? O tom nic nevíte. Počátky vztahů nejsou vůbec jednoduché, určitě jste si to sami zažili. Dnes vám prozradím, co se dělo v prvních třech měsících po seznámení.

Tento článek úzce souvisí s článkem ,,Přišel jsem do kuchyně a uviděl tam cizí holku," tvrdí vyděšený mladík. Jestli jste ho nečetli, doporučuji vám to urychleně napravit. Dozvíte se, co se dělo, když jsem loni jela s kamarádkou na víkend do Prahy.


Článek byl přesunut na novou doménu: www.kajinblog.cz 
Doufám, že vás to neodradí od čtení!!!
Kam dál: 

Četli jste všechny nejnovější články?

7 komentářů:

 1. Drahá Kájo, mohu tě ujistit, že mě řasenka neroztekla, neboť žádnou nemám. Mé zkušenosti se vztahy nebo se seznamováním nejsou nijak zajímavé. Mohu jen říci, že to vždycky skončilo pohromou. Vlastně jsem nikdy s nikým pořádně nechodil a ani mě to nijak netrápí. A pokud jde o vztah s tvým mužem, závidím ti. Závidím ti tak moc, že se pomalu měním na Hulka. Máte se moc rádi a já vám to moc přeji. Nemůžu se dočkat, až si přečtu článek o tom, jak budete plánovat dítě. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale no taaaaaak, dej pokoj s dítětem. :D

   Vymazat
 2. Mooc hezké!Naše seznámení bylo komplikované a myslela jsem,že to je naposledy,co se vidíme, nijak mě nezaujal. Teď jsme spolu už 4,6 roku a přestěhovat jsme se stihli už 2x :).

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj Kájo, moc ráda jsem si početla.
  Hezké vyprávění, hodně štěstí a snad bude spousta dalších kapitol.:)

  Corculum | Stepanka_T

  OdpovědětVymazat
 4. Krásné začátky, úplně jsem si vzpomněla na ty své :) s tou žádostí to chápu, taky jsem váhala, jestli poslat, abych nebyla moc vlezlá :D teď už přítel mi tenkrát žádost poslal, ale psala jsem mu první já. Když jsem se později ptala, proč mi nenapsala první, tak mi řekl, že se styděl :D jsou kouzelné ty začátky :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem se bála, že mě třeba bral jenom jako jednorázovou zábavu a už mě nikdy nebude chtít vidět... :D :D

   Vymazat

Vítám všechny komentáře. :) Chtěla bych poprosit autory z anonymních účtů, aby alespoň na konec komentáře napsali svou přezdívku, ať vím, s kým mám čest. Děkuji za pochopení.