21. srpna 2017

IQ testy aneb Moje hlava, to je bedna

Začátkem srpna jsme se s mužem hádali, kdo je chytřejší. Z chytrosti jsme obviňovali druhého, sami sebe jsme považovali za hloupější. Z dohadování vznikla myšlenka: Necháme si změřit IQ! Nezávazně jsme se zeptali strýčka Gůgla, kdy a kde bychom se mohli otestovat. ,,Jdem do toho," rozhodla jsem z ničeho nic. Vyplnili jsme přihlášky a pak se týden popadali za hlavu, co za blbost nás to napadla.


Článek byl přesunut na novou doménu: www.kajinblog.cz
Omlouvám se vám za komplikace a doufám, že si článek i přesto přečtete.

Četli jste všechny nedávné články?


17 komentářů:

 1. IQ test jsem dostala od žuma k Vánocům. Nebo možná k narozkám? Každopádně kolem něj dělal hrozné haló jako kolem svého nejlepšího dárku a já jsem pak byla zklamaná, protože jsem čekala třeba nějaké blejskátko. A ze samotného testu jsem byla hrozně vynervovaná: co když ho zmatlám? Co udělám, když zjistím, že jsem pod průměrem? Výsledek mě vyloženě šokoval a na pozvánku do Mensy jsem zírala jako opařená. Ale nepřihlásila jsem se, nevidím v tom žádný přínos.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já v podstatě taky ne, ale musí být fajn se tím frajeřit. :D A hlavně si říkám, že je škoda nechat mozek zakrňovat, což asi dělám. :-O :D

   Vymazat
 2. Teda, moc gratuluji ;-) jsi fakt dobrá!
  A jak dopadl přítel?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podstatně hůř než já. Říkal, že se nějak nesnažil. Podezírám ho, že schválně kroužkoval špatné odpovědi jenom proto, aby vyhrál hádku. :D

   Vymazat
 3. Zrovna íkvé debatu jsme měli hromadně včera a předevčírem a strhla se okolo ní taková mela, že IQ vyšlo najevo každýho zvlášť: "blbí" jedinci se v tom pořád nípali a my "chytří" jsme si vyměnili své výsledky a bylo to. (mně pravidelně vychází asi tak 60, takže se divím , že mám kromě základky i dvě školy... fakt nevím no..) Takže tak no. Takový blbý nápady mám taky, ale ve dvojici ještě ne.:)

  OdpovědětVymazat
 4. Tak to jsi hodně dobrá :O :D já IQ testy nikdy nedělala, takže nevím, jak na tom jsem. Ale musí to být zajímavé zjistit :)

  OdpovědětVymazat
 5. Teda, gratuluju! :) Já ani nevím, jestli jsem si někdy IQ test dělala, zdá se mi, že nějaké testy jsme měli ve škole a byla jsem se třídy v té lepší polovině, ale už si to moc nepamatuju. :)


  blog Days of Daysy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. :) Třeba bych ti teď taky musela gratulovat. ;)

   Vymazat
 6. Tak to jsi teda dobrá! Já si teď zkoušela maximálně ten test na internetu,který jsem na mobilu dělala asi 10 minut. Tam mi vyšlo něco kolem 110, a že vysokou školu vystuduju jen stěží :D Tak nevím, asi těm testům až tak nedůvěřuju :D
  Ale uznávám, že mě šíleně nebavíto vyplňovat a už v půlce mám chuť to vypnout, protože mi ty obrázky, půlkruhy a podobný hieroglyfy lezou šíleně na nervy. Tak to pak zkouším přeskákat, co nejrychleji to jde. Jsem na to asi moc zbrklá :D Skutečné taje mého IQ mi asi zůstanou utajeny :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Testům na internetu moc nevěřím. :D Navíc jsem se stejně jako ty u nich nedokázala dlouho soustředit. Písemný test měl jinou atmosféru.

   Vymazat
 7. Tak to jsi dobrá, já jsem o tom už přemýšlela, ale nakonec jsem to zavrhla, protože takhle si aspoň občas můžu myslet, že jsem kdovíjak chytrá :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Třeba by sis po testu mohla říkat, že jsi ještě chytřejší! Nebo bys aspoň měla výmluvu, když se ti něco nepovede. Tak jsem to před testem brala já.

   Vymazat
 8. Gratulace k vysokému číslu! Mě poslali na měření naposledy někdy v období okolo druhé třídy a pamatuju si, že mě to bavilo tolik, že sem chtěla vyplňovat stále další a další. Jo a dopadlo to dobře - IQ pozitivní.

  :D Hezký den, přeje Š

  Corculum | Stepanka_T

  OdpovědětVymazat
 9. Taky jsem to před časem absolvovala u Mensy, také testům na netu nevěřím, nemají potřebnou úroveň... i když si myslím, že nejsem pitomá, výsledek mě nakonec překvapil, dosáhla jsem na 146 a dostala také pozvání, ale to jsem odmítla...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hmmm... Potkávám nějak moc intelientních lidí. Kde přišli na to průměrné IQ 100-110? :D

   Vymazat
 10. Přihlaš se do mensy, celkem dobře tam vaří :))) !

  OdpovědětVymazat

Vítám všechny komentáře. :) Chtěla bych poprosit autory z anonymních účtů, aby alespoň na konec komentáře napsali svou přezdívku, ať vím, s kým mám čest. Děkuji za pochopení.