15. srpna 2017

Poštovné zdarma: Cyklisticka brašna na rám kola (tada koloběžku!!!)

Jak určitě všichni dobře víte, ráda jezdím na koloběžce. (Mluvím o tom například v článku Princezna koloběžka.) Po přestěhování do Prahy jsem ji plánovala využívat více jako dopravní prostředek, např. na cestu do práce nebo do obchodu. No jo, ale kam dát důležité věci jako mobil, klíče a zámek na koloběžku? Dát to všechno do batohu? To je otravné! Pak ho musím každou chvíli sundávat. ,,Praktičtější by bylo mít to všechno přímo na koloběžce," říkala jsem si.


Problém mi pomohl vyřešit e-shop Poštovné zdarma, který je známý svými nízkými cenami a především, jak už název vypovídá, dopravou zdarma. Objevila jsem na něm drobnou taštičku na kolo. Velkou akorát na těch pár drobností, co jsem jmenovala. Mobil se dává do průhledné kapsy, takže na něm můžu mít spuštěnou mapu a kdykoliv kontrolovat, jestli jedu správně.  Sice jsem ještě mapy ani navigaci v telefonu nikdy nepoužila, ale možná bych se s nimi měla naučit. Při poslední projížďce jsem totiž trochu bloudila. Kapsa na mobil se tedy může hodit.

Dobový příspěvek na Facebooku pravil: ,,... A ještě něco: Věděli jste, že zabloudit na pražském sídlišti je horší, než zabloudit v lese?"

 
Jak už to s Poštovným zdarma bývá, doprava docela trvala, přesto mě však rychlost dodání překvapila. Plánovaná doba doručení totiž byla dána dlouhým časovým úsekem (snad tři týdny) a balíček přišel na začátku tohoto období.

Chvilka napětí, nervy praskají, pozor, rozbalit. Jako první mě překvapila barva. Představovala jsem si nějakou neutrální černou nebo šedou. Úplně jsem zapomněla, že jsem si chtěla brašnu sladit s batohem a vybrala jsem si modrou. Hned po barvě mě překvapila velikost. Brašnu jsem si rozhodně představovala menší. Určitě se mi do ni vejde i drobná peněženka na pár mincí, dát by se tam snad daly i sluneční brýle nebo nějaká malinká svačinka (třeba müsli tyčinka).

 
Modrá brašna s kapsou na mobil - obrázek z e-shopu

 
Taštička se uzavírá klasickým zdrhovadlem, ke kolu se přichycuje pomocí tří suchých zipů, systém lépe vysvětlí obrázek než slova. Trochu jsem se obávala, jak budou držet, ale zdá se, že budou fungovat dobře. Nyní mi už zbývá pouze koupit pořádnou koloběžku a můžu objet celý svět. :)

 
Tři suché zipy určené k připebnění brašny na kolo - obrázek z e-shopu
 

 Brašna v akci - obrázek z e-shopu


A takto vypadá brašna na mé koloběžce.


DetailBrašnu si můžete pořídit zde


Na www.postovnezdarma.cz jsem si objednala dohromady tři produkty a se všemi jsem spokojená.
Kája

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vítám všechny komentáře. :) Chtěla bych poprosit autory z anonymních účtů, aby alespoň na konec komentáře napsali svou přezdívku, ať vím, s kým mám čest. Děkuji za pochopení.