7. července 2017

Jsme v novém

Začátkem tohoto týdne se ze mě stala opravdová Pražačka. Nastěhovala jsem se do Bohnic. Tuto skutečnost mimo jiné dokládá jmenovka na zvonku – už jsem na ni napsaná. Přesidlování na druhý konec republiky vůbec nebylo snadné. Pojďte se zasmát a přečtěte si, jak to všechno bylo!


Článek o sestěhování je plný vtipných historek. Bohužel dnes baví lidi na nové doméně. Neváhejte a utíkejte tam!26 komentářů:

 1. Pobavila jsem se :D připomíná mi to mé balení na dovolenou nebo kamkoliv jinam :D užij si dovolenou :)

  OdpovědětVymazat
 2. Z nakupování takových těch blbin, jako je sušák nebo varná konvice, jsem měla strašlivou radost. Sice jsme s žumem často volili to nejlevnější, protože jsme potřebovali spoustu věcí, ale stejně to bylo bájo. :) Hezky jsem si na to díky tvému článku zavzpomínala. Přeju, ať se vám s mužem bydlí co nejkrásněji. A ať si aspoň občas tvých zásahů všimne. :D

  OdpovědětVymazat
 3. Haha, to mě pobavilo! Tak nejdřív gratulace k novému bytu. My teď taky hledáme byt v Praze (stěhuju se z Anglie) a máš pravdu, že byty se shání těžce a všechno je to strašně rychle rychle rychle. V neděli jde můj muž, který je teď už v Praze (já ještě ne) na prohlídku jednoho nedaleko Vinohrad a teda drž nám, prosím, palce! Taky potřebujeme byt nezařízený, protože si většinu věcí vezu z Anglie. Taková crcačka. A pak taky gratulace k pochvale kuchařských dovedností, protože naše večeře často končí (i začínají) slovy - a nemůžeme si radši objednat pizzu?:D
  Už se těším na fotky z dovči, užijte si to! xx

  Tereza z www.cityscape-bliss.com

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj. Za kolik jste sehnali byt? Co tak všude čtu, tak ceny bytů/nájmů vystřelily v Praze za posledních 5 let hodně nahoru.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No za hubičku zrovna nebyl.

   Vymazat
  2. Dík za vyčerpávající odpověď :)

   Vymazat
 5. Pěkně jsem se u článku pobavila :) Já v Praze bydlím dva roky, ale za Pražandu se stále nepovažuji :D:) I když už prej chytám "pražské móresy" :D :D
  S byty v Praze to není vůbec snadné... ale my snad v srpnu budeme opouštět dosavadní byt a hurá konečně do vlastního :)

  Cácorka z Prahy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro ostatní jsem byla Pražačka už půl roku před stěhováním. :( :D

   Vymazat
 6. Přeji, ať se Vám v novém bytě moc líbí :-)!
  Příhody mě pobavily :D, je vidět, že se nenudíte.
  Vyfotila bys prosím Váš čajový koutek?
  Jako paní učitelka ti to určitě půjde. Budu ti moc držet palce!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jakmile ho dovedu k dokonalosti, určitě ho vyfotím. :)
   Děkuji za komentář, za přání a držení palců. :)

   Vymazat
 7. Dost jsem se pobavila :D Hezký článek :)

  OdpovědětVymazat
 8. Hezký článek :D já už se taky těším, až budu řešit vlastní byt, ale teď jsem v Praze na koleji a zatím spokojená, takže to bude až za nějakou chvíli :)

  OdpovědětVymazat
 9. Tak přeju hezké bydlení! :) S tím nábytkem je to těžký no. My taky měli trošku vybavený byt, když jsme se nastěhovali. Ale naštěstí fakt jen trošku a po čase jsme si klidně některé věci mohli vyměnit za své, když jsme chtěli a starý nábytek se někomu daroval, majitelům to nevadilo, sami to navrhli. V tomto jsou úžasní, nemají vůbec s ničím problém. :)
  blog Days of Daysy

  OdpovědětVymazat
 10. :D :D Kájo, to jsou teda příhody! :D Já sestěhování neznám a podle tvého vyprávění snad ani nechci poznat! :D Já, strašně nerozhodný člověk a v krizových situacích (což tato JE) ještě uplný nervák, a stěhování, tak to bude asi něco! :D Každopádně tě vítám v Praze!! :) Do Bohnic jsem chodila na italský gympl, hned vedle blázince, takže kdyby to na tebe začalo být moc, řeknu ti, kudy se tam jde! :D A chlapi jsou chlapi no, asi nic jiného čekat nelze i když já se dost čast nad vším stále trochu pozastavuji! :D
  Jo a sušák, sukně, klobouk a vítr, to musela být pěkná podívaná! :D
  Měj se krásně a at se ti tu líbí! :)

  www.lifestylebirdie.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Aaaale, je to sranda a hlavně strašně fajn. ;)
   Děkuji za přivítání. Nestačím se divit, kolik blogerů bydlí v Praze! Blázinec má dobře velký areál, bude se mi tam dobře žít, až se zblázním z učitelské profese. :D

   Vymazat
 11. Týjo, to jste dobří, že jste sehnali byt týden před nastěhování, já bych asi měla nervy v kýblu:-D. Tak ať se vám tam pěkně bydlí! My teď s přítelem rekonstruujeme, stěhovat se budeme až někdy v říjnu. A už teď vidím, kolik věcí budeme muset přestěhovat a nakoupit... No bude to ještě legrace. Tak ať jste v Praze šťastní! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V Praze to jinak nefunguje, zamluvit si byt a nastěhovat se třeba za dva měsíce není možné. Ale byly to nervy i tak.
   Sleduju rekonstrukci na instagramu. ;) Budete to mít zajímavé, starosti se stěhováním a zároveň svatba. Ať se vám daří. ;)

   Vymazat
 12. Cože, ty jsi taky z Frýdku? Tak to je dobrá náhoda :D! Jinak, přesně znám pocit hledání bytu, i když, já a přítel jsme se stěhovali "jen" do Brna.Byly to pořádné nervy. Přeju pohodové společné bydlení :)! Terijans

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Aaaano, jsem z Fajneho!!! :D
   Děkuji. :)

   Vymazat
 13. Ať se vám krásně bydlí. :) To s těmi háčky a dalšími věcmi mi silně něco připomíná. :D Jinak - na tábor se můžeš dostat i přese mě. :) Stačí napsat.

  OdpovědětVymazat

Vítám všechny komentáře. :) Chtěla bych poprosit autory z anonymních účtů, aby alespoň na konec komentáře napsali svou přezdívku, ať vím, s kým mám čest. Děkuji za pochopení.