20. července 2017

Dovolená na Slovensku, 3. část

Přišel čas na poslední článek o dovolené v Terchové. První dva jsem naspala přímo na místě, na tomto začínám pracovat až doma. To ovšem nevadí, všechno mám stále v živé paměti. Co myslíte, povedlo se nám zdolat nejvyšší vrchol Malé Fatry?


Milí zlatí, moc se vám omlouvám za komplikace. Ani články o Terchové a jejím okolí neodolaly stěhování! 12 komentářů:

 1. Měli jste náročný a bohatý program!O přítomnosti vláčku jsem doteď netušila, až tam příště pojedu, vyzkouším :)!Já teď pracuju, až do půlky srpna a pak jedeme s přítelem do Amsterdamu jen na čtyři dny. Uvažuju, že v září možná podle peněz ještě někam vycestuju, ale nejspíše sama.

  OdpovědětVymazat
 2. To je super :) už se vidím u takových výšlapů, i když za takový výhled by to určitě stálo! Hlavně, že jsi se vrátila celá a budu se těšit na další tvoje cesty :) Borůvky ti závidím, už dlouho jsem je neměla.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Joo já se taky těším na další cesty. :)

   Vymazat
 3. Minulý týden jsem byl taky na Slovensku, ale šlo o pouze jednodenní speciální výlet (žádné hory). :-D

  V srpnu se chystáš kam? :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Tak projížďka vláčkem musela být naprostá bomba. :) To by se mi určitě taky líbilo.

  OdpovědětVymazat
 5. Z Terchové má přítel rodinu, už bych se tam taky mohla někdy konečně podívat. :) Furt nějaký ten trip po Slovensku plánujem, ale tento rok už nám to asi nevyjde, tak snad příští. :)

  blog Days of Daysy

  OdpovědětVymazat
 6. Paní byla určitě skvělá :D. Pobavilo mě to :).
  My byli na Slovensku před půl rokem. Je tam krásně, ale výstupy jsou náročné. My byli na Hrebienoku. Zrovna jsme chytli datum, kdy tam byly vystavěné sochy z ledu ze všech koutů světa. Bylo to velmi zajímavé :).
  My jezdíme na pár dní a spíše po Česku, max. Slovensko. (Protože máme králíka a koně. Po více dnech se nám začíná po zvířectvu stýskat :D.) Ale i kratší dovolené u nás po ČR se dají skvěle užít :).
  Zítra jedeme na jeden den do Prahy. Mamka má sepsané památky, které bychom rádi navštívili. Tak snad pak napíšu článek :).
  Já byla v Chorvatsku jednou, když jsem byla v 2. třídě. Chytli jsme nejhorší počasí za 50 let (říkal domovník), takže nás to odradilo :D.
  Ale zase někdy bychom se rádi podívali k moři. Ale že bychom tam jezdili pravidelně každý rok, to ne. Tolik nás to neláká :D.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem byla u moře loni, jen krátce a primárně kvůli cestování. Myslím, že jsem vymořená minimálně na dalších dvacet let dopředu! :D
   Máš pravdu, dovolená v ČR je taky super. :) Pokud na ni ovšem neprší jako na té naší v Orlických horách... :D :D

   Vymazat
 7. Moc hezké fotky a článek, musela sis to opravdu užít :)

  OdpovědětVymazat

Vítám všechny komentáře. :) Chtěla bych poprosit autory z anonymních účtů, aby alespoň na konec komentáře napsali svou přezdívku, ať vím, s kým mám čest. Děkuji za pochopení.