30. května 2017

Poštovné zdarma: Ponožky do střevíců

Co mi přišlo z postovnezdarma.cz? Možná se mi budete smát: ponožky! A to ne ledajaké, jsou to ponožky balerínové. Předvedu vám je. Kromě toho si popovídáme, co mě ke stránce postovnezdarma.cz vlastně přivedlo. 

Všechno to začalo úplnou náhodou. Hledala jsem na internetu šaty. Nějaké šaty. A žádné jsem nenašla. 

Sledoval mě při tom Velký bratr. Sám za mne našel ,,ty pravé" šaty a ukázal mi je jako reklamu na Facebooku. ,,Ty musím mít!" řekla jsem si. Klikla jsem na odkaz a dostala se na postovnezdarma.cz. Několik dní mi pak ještě trvalo, než jsem se skutečně dokopala k objednávce, to víte, nerada utrácím. Poštovné zdarma mi trochu leželo v hlavě - jak je vlastně možné, že nemusím za poštu nic platit? Odkud to chodí? Jak to celé funguje? Proklikávala jsem stránky a při tom narazila na spolupráci s blogery. ,,Tak to zkusím, no..." řekla jsem si a vyplnila příslušný formulář. Světe div se, blog mi byl schválen. Mohla jsem si vybrat první věc. 

Nabídka bohužel nebyla moc široká. Nechtěla jsem si objednat nějakou blbost jen proto, že je zdarma. A tak jsem sáhla po... no po těch ponožkách. Do balerín a tak. 
Ponožky přišly v miniaturním balíčku. Na první pohled mi bylo jasné, o co se jedná. :) 

Nevím, jak se nějak extra rozepsat o něčem tak obyčejném a jednoduchém, jako jsou ponožky.

Proti těm, které už mám doma, jsou jemňoučké a na noze mnohem příjemnější. Kolem gumičky je pěkný lem, díky kterému se nedělají na noze žádné otlaky. Přesto se však ponožky nevyzouvají - což ty moje staré dělají moc rády. 

Radovat se máme z maličkostí - já se raduji z těchto ponožek. :) 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vítám všechny komentáře. :) Chtěla bych poprosit autory z anonymních účtů, aby alespoň na konec komentáře napsali svou přezdívku, ať vím, s kým mám čest. Děkuji za pochopení.